KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17408399

nr 1740 8399

Hans Johansson, Hus i landskap. Signerad, daterad -86. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 34x39 cm

måndag 17 november 2025
kl 20:01:07